Odbierz swój darmowy ebook!

Prześlę Ci ebook na maila!

Nie spamuję!

Cześć! Jestem Margo, a to miejsce – to blog o marketingu internetowym. Uważam, że marketingu można nauczyć się jedynie poprzez praktykę, testując dostępne narzędzia online.

Marketing w Internecie to coś co nieustannie się zmienia. To coś, co zawsze może zaskoczyć. Często kreatywne podejście do marketingu – jest niezbędne, dlatego nie ma przepisu na udane działania w Internecie.

Lubię content marketing. Tworzenie treści i dawanie ludziom wartości jest dla mnie przyjemnością. Uważam jednak, że za treścią musi stać dobrze przemyślana strategia działania.

Rozwijam się na wielu płaszczyznach. Znam 5 języków i uczę się szóstego. Dużo biegam. Po dobrym treningu sernik i aromatyczna kawa – to dla mnie najlepsze wynagrodzenie.

Zacznij tu!

Poczytaj moje ostatnie wpisy, posłuchaj podcastu...

Podcast


  • Co tydzień słuchaj podcastu Start Up My Life na iTunes. Zapraszam inspirujących ludzi, którzy dzielą się swoim doświadczeniem w zakresie marketingu internetowego. Rozmawiamy o blogach, nowych trendach w mediach cyfrowych, content marketingu, strategii, marce osobistej, o prowadzeniu biznesu i jego promocji online…

Czego możesz się nauczyć?

  • Content marketing

    Jak sprawić, żeby strona Twojej firmy pojawiła się na pierwszej stronie wyszukiwań Google? Content marketing ujawnia tajemnicę i nie tylko…

  • Blogowanie

    Jak zacząć przygodę z blogowaniem? Na blogu znajdziesz know-how. Krok po kroku będę Ci tłumaczyć jak stworzyć swój personalny dziennik lub stronę firmową.

  • Social Media

    Jak wykorzystać potencjał mediów społecznościowych, żeby dotrzeć do swoich potencjalnych klientów, wygenerować leaady i sprzedać pierwszy produkt.