Odbierz swój darmowy ebook "Jak zarabiać na Instagramie"

Przeszlę Ci ebook na maila!

Obiecuję, że nie dostaniesz spamu!

START UP MY LIFE - to projekt edukacyjny  z dużą wartością dodaną. Jest dla każdego, kogo marketing internetowy pasjonuje, jest zagadką albo i czymś już częściowo poznanym. Jeśli planujesz założyć swój biznes (startup), ale nie wiesz jak go wypromować, mój blog będzie służyć Ci pomocą. Na samym początku wiele przedsiębiorców nie ma budżetu na marketing i nie stać ich na usługi agencji reklamowych. Za swój główny cel stawiam pomoc takim ludziom wszystko stworzyć od zera.

Jeśli pytałeś siebie: "Jak stworzyć odnoszący sukces internetowy biznes? Jak pozyskać klientów w social media? Jak zareklamować swój biznes z minimalnym wydatkiem na marketing?" to na pewno znajdziesz wiele odpowiedzi i wskazówek jak to zrealizować u mnie na stronie.  Przekonałam się, że media społecznościowe - to niesamowite narzędzie do szerzenia oraz rozwoju swojej pasji.

 

Cześć! Jestem Margo, pasjonatka marketingu internetowego. Uważam, że marketingu można nauczyć się jedynie poprzez praktykę, testując dostępne narzędzia online.

Marketing w Internecie to coś co nieustannie się zmienia. To coś, co zawsze może zaskoczyć. Często kreatywne podejście do marketingu - jest niezbędne, dlatego nie ma przepisu na udane działania w Internecie.

Lubię content marketing. Tworzenie treści i dawanie ludziom wartości jest dla mnie przyjemnością. Uważam jednak, że za treścią musi stać dobrze przemyślana strategia działania.

Rozwijam się na wielu płaszczyznach. Znam 5 języków i uczę się szóstego. Dużo biegam. Po dobrym treningu sernik i aromatyczna kawa - to dla mnie najlepsze wynagrodzenie.

Przeszlę Ci ebook na maila!

Obiecuję, że nie dostaniesz spamu!