Michał Bąk, Elivo, Marketing i Biznes

Gościem siódmego odcinka podcastu jest Michał Bąk, marketer, przedsiębiorca i twórca strategii content marketingowych dla firm. Opowie o tym,  jak stworzyć wirusowe treści.  Jako wydawca czasopisma cyfrowego Marketing i Biznes dzieli się swoim doświadczeniem o tym, jak tworzyć portal internetowy od zera, umieszczać tam treść wysokiej jakości i dostarczać wartość czytelnikom.

Słuchając wypowiedzi Michała, przekonałam się, że osoba ta dba o satysfakcję czytelników. Tworzy dużo treści za darmo, lubi pomagać bezinteresownie, a za swój cel stawia uświadamianie przedsiębiorcom błędów, które sam wcześniej popełnił.

Czasopismo internetowe planuje przekształcić w portal informacyjny, który stanie się swoistym hubem wiedzy dla startupowców. Dostrzega fakt, że reklamy displayowe będą zastępowane reklamami natywnymi, dlatego na co dzień tworzy treści wysokiej jakości na swoim portalu, jak i na stronach klientów. Jego firma Enlivo skupia się na wdrażaniu strategii content marketingowych.

Wielu osobom z branży Michał kojarzy się z prelekcji na dużej konferencji zorganizowanej przez MaxRoy oraz wykładami na uczelniach w całej Polsce. Ale nie w tym kierunku planuje się rozwijać – zdecydował skupić się na własnej firmie. Aktualnie ma kilka projektów, które planuje wdrożyć za pomocą portalu Marketing i Biznes. Ten portal ściąga coraz więcej czytelników swoją treścią, która bazuje tylko i wyłącznie na bogatym doświadczeniu Michała Bąka. Zapraszam do wysłuchania podcastu. Dowiesz się więcej o rzemiośle content marketera i twórcy wirusowych  treści online!

Linki wspomniane w podcaście:

  1. http://elivo.net
  2. http://marketingibiznes.pl
  3. http://marketingibiznes.pl/start-up-zone/we-were-fucked-99-problems-mojej-firmy – artykuł Michała, który był wielokrotnie udostępniany zaraz po jego publikacji